megaSun 6800

megaSun 6800 kolorowy zawrót głowy!

 

megaSun 6800 to urządzenie zbudowane z równie ciekawą i nowatorską wizją, co największy z solariów produkowanych przez KBL. Solarium to wyposażone jest w 48 lamp i podobnie jak w poprzednikach można odnaleźć tu nowatorski system p2, za który odpowiadają 4 lampy. Tu także zastosowano podwójny panel sterujący, który pozwala nam na pełną kontrolę zarówno przed, jak i w trakcie seansu opalającego. Iluminacja świetlna szokuje i wprawia w osłupienie każdego miłośnika opalania.

megaSun 6800 można doposażyć we wszystkie dostępne na rynku nowości i dodatki, lista jest tak długa, że prościej zadzwonić do przedstawiciela tej marki, a niżeli wymieniać je w tej chwili.

To co zrobili technicy z KBL musi wzbudzić podziw, zresztą nie jest tajemnicą, że echa nowości megaSun były szeroko komentowane zarówno wśród gości zwiedzających, jak i przez konkurencyjne firmy.

Tak daleko idących zmian nie zanotowała żadna z konkurencyjnych marek, co więcej KBL postawił poprzeczkę tak wysoko, że trudno będzie nawet zbliżyć się do tych rozwiązań.

Wszystkie nowe solaria megaSun doskonale wpisują się w poszczególne segmenty rynku. Skończył się też wyraźnie czas w którym kolor solarium należało dokładnie wpisywać w przygotowane pod tą usługę wnętrza. Teraz tęcza barw może trwać wiecznie, możemy też wybrać jedne z kolorów i zatrzymać go w swoim salonie, tylko po to aby za kilka tygodni zaproponować klientom nową kolorystykę, która zapewne przez wielu będzie tożsama z zamontowaniem nowego solarium.

Czerwony? Zielony? Niebieski?

Nie, dziękuję!

Wybieram megaSun!!!

 

Wyposażenie standardowe: 

evoSystem2 - Oblicze potęgi. Reflektory nowej generacji dla jeszcze lepszego wykorzystania mocy promieniowania. Specjalnie obrobione, uszlachetnione powierzchnie zewnętrzne dla uzyskania znacznie większej sprawność. evoSystem2 – siła dla wywołania intensywnego, mocnego wrażenia i uzyskania równomiernej opalenizny twarzy. Nowa opalenizna twarzy z megaSun: evoSystem2.

ACS – Inteligentna technika steruje w zależności od temperatury pomieszczenia stopniem intensywności odprowadzania powietrza, a tym samym poziomem szumów. Na początku opalania ACS dba o stopniowe podwyższenie poziomu chłodzenia, a po zakończeniu opalania wygasza stopniowo lampy opalające i funkcje wietrzenia. Czysty relaks od początku do końca.)

megaVoice – Dzięki nowej funkcji megaVoice można się ułożyć i rozluźnić już podczas powitania. Przyjemny głos informuje klienta w przystępny sposób i bez zbędnej straty czasu o funkcjach obsługi solarium: eliminacja pomyłek i gwarancja dobrego samopoczucia – aż do momentu pożegnania.

pureAir – Funkcja ta oferuje odświeżenie w dosłownym tego słowa znaczeniu: zjonizowane, tj. oczyszczone powietrze, redukuje uciążliwe i nieprzyjemne zapachy powstające podczas opalania oraz oddziałuje ożywczo biopozytywnie na cały organizm.

musicVibration – Pozwala Państwu na odczuwanie wibracji muzyki. Wytwarza on dźwięk, kiedy duże powierzchnie wprowadzone są w drgania jako membrany. Jest to brzmienie homogeniczne, które rozdzielone w tunelu do opalania daje pełne wrażenie słuchania dźwięku: Feel the music!

mp3-sound-box – “Listen and relax” to motto mp3-sound-box. Odtwarzacz mp3-sound-box odtwarza muzykę dobraną indywidualnie przez właściciela studia.

automatic VolumeControl – Dodatek w postaci automatic… steruje w zależności od mocy chłodzenia na ciało głośnością muzyki i zdejmuje z klienta konieczność sterowania poziomem głośności to jest megaWygodne!

USB Audio – To jest możliwe tylko w megaSun: podłączenie USB na zewnątrz solarium do łatwego i szybkiego podłączenia USB z muzyką klienta. Nowa seria megaSun jest wyposażona w to udogodnienie seryjnie. Cóż za megaIdea!

Lampy pigmentacyjne p2 – Lampy pigmentujące, mocne a zarazem delikatne – to właśnie jest p2. A co z tego ma klient? Zalet jest wiele: – perfekcyjne efekty opalania, wynikające z szybkiego tworzenia melaniny – biopozytywne efekty ważne dla naszego funkcjonowania, wywoływane poprzez tworzenie witaminy D3 – pewne uczucie delikatnego dla skóry opalania megaDelikatnie i megaPewnie!

fs – Four season – zmiana barw w jednym solarium

electronicPower – Dzięki nowej technologii z elektronicznymi dławikami zaoszczędźcie ok. 33% zużycia energii na każdej lampie. Electronic Power oszczędza nie tylko koszty ale zmniejsza także tworzenie ciepła (!!!) i pozwala zmniejszyć wagę solarium. Nowa seria megaSun 7900 i 6800 jest prawie o 100 kg lżejsza od porównywalnych urządzeń z tradycyjnym wyposażeniem To jest megaOszczędne!

preSelection

 

 

Opcje: 

aroma – Gdy klienta wybierze funkcję aroma rozpylą się przyjemne nastrajające koncentraty zapachowe. Do wyboru są zapachy SUNRISE i DAYDREAM. Automatycznie z funkcją aroma otrzymacie Państwo cabinBreeze. Dzięki temu stworzycie klientowi dosłownie zapachową kabinę.mp3-sound-box “Listen and relax” to motto

aquaCool – To mgiełka wodna tworzona przy pomocy dwóch specjalnych dysz, na których nie powstają absolutnie żadne krople. Delikatna mgiełka wodna wytwarzana jest w górnej części urządzenia: odświeża i jednocześnie rewitalizuje.

airCon - Wysokiej jakości system klimatyzacji we wszystkich solariach megaSun gwarantuje przyjemne chłodzenie podczas opalania.

x-traTan – Nowoczesne, wysokociśnieniowe lampy dają wyjątkową intensywność opalania. Zawsze wysokiej jakości opalanie w obszarze ramion i barków – wyjątkowo równomierne, wyjątkowo intensywne.

 

 

Pakiety:

POWER PAKIET = aquaCool + aroma + airCon

COMPETENCE PAKIET + easyCare + CPI Energy (dostępne tylko z Sound Systemem)

 

Dane techniczne

 

megaSun 6800 Super megaSun 6800 Super Power megaSun 6800 Ultra Power megaSun 6800 Intellisun
Lampy góra 24 x 100 + 2 x 80 24 x 160 + 2 x 80 24 x 160 + 2 x 80 18 x 160 + 6 x 80
Lampy dół 20 x 100 20 x 120 20 x 160 20 x 160
Opalacze twarzy 4 x 400 4 x 500 4 x 500 4 x 500
Opalacze ramion (opcja) 2 x 250 2 x 250 2 x 250 2 x 250
Moc (moc z klimatyzacją) (W) 7.200 (8.460) 8.900 (10.160) 10.600 (10.860) 9.600-11.600 (10.860-12-860)
Zabezpieczenie Typ-K 3 x 25A + RCD
Średnica wyrzut gorącego powietrza 300
Przepływ powietrza w m3/h 2.250
Wymiary Zamknięte: 2.380 mm x 1.430 mm x 1.534 mm (szerokość x głębokość x wysokość)

Otwarte: 2.380 mm x 1.430 mm x 1.942 mm (szerokość x głębokość x wysokość)

Comments are closed.