O NAS

Jesteśmy przygotowani na wszystko!
Studio Cosme Sun

Dziś każdy Klient wymaga indywidualnego podejścia, oczekuje kompleksowej, ale jednocześnie spójnej i atrakcyjnej cenowo oferty. Jeden kontrahent w biznesie to dziś gwarancja współpracy na odpowiednio wysokim poziomie, przy zachowaniu niezwykle atrakcyjnych warunków finansowych. Oczywiście za taką firmą muszą stać odpowiedni partnerzy, sprawdzone marki i najwyższej jakości produkty. W takim wypadku sukces jest gwarantowany, a satysfakcja obu stron stuprocentowa.

Taką właśnie firmą jest Studio Cosme Sun, prowadzone przez Andrzeja Modrzejowskiego, a działające od kilku lat na terenie całego kraju w branży solaryjnej i kosmetycznej. Dziś po ofertę obejmująca nie tylko urządzenia solaryjne, ale również aparaturę kosmetyczną i wyposażenie salonów piękności, czy Day Spa sięga coraz większa ilość potencjalnych inwestorów – twierdzi Andrzej Modrzejewski. Coraz częściej spotykam się z kompleksowym wyposażeniem studia, obejmującego nie tylko solaria, ale także część kosmetyczną. Nowoczesny salon w dzisiejszych realiach to kilka usług, ich różnorodność, tylko w takim wypadku studio ma szansę na odniesienie sukcesu. Takie podejście daje możliwość czerpania dochodów z różnych źródeł i tym samym gwarantuje większą stabilność finansową i większą odporność na zmiany trendów, czy okresowość usług.

Studio Cosme Sun zawsze stawiało na dobre marki w przypadku urządzeń nowych, natomiast gdy mowa o rynku wtórnym, to największą uwagę poświęca pełnemu przeglądowi urządzeń pod kątem technicznym. To, co daje nam duży komfort w codziennej pracy, to sprawdzony i doświadczony serwis.

Jeśli chodzi o urządzenia solaryjne, to w ofercie pojawiają się najnowsze osiągnięcia branży: megaSun 7900 alpha, megaSun 6800, czy nowe kabiny pureEnergy, czy Space 3000. W segmencie średnim dużym powodzeniem cieszą się solaria Luxura. Klienci decydujący się na zakup urządzeń oczekują pełnego pakietu dodatków: aroma, bryza, klimatyzacja, przewodnik głosowy to dziś konieczność, w przypadku kabin opalających coraz większą popularność zyskują płyty wibracyjne, a wśród nich rozwiązanie megaSun vibra nano.

Obok solariów wiele uwagi poświęciliśmy przygotowaniu odpowiedniej linii lamp i kosmetyków solaryjnych – dodaje właściciel Studio Cosme Sun. Nasz wybór padł na z pewnością najlepszy obecnie produkt na rynku, czyli lampy Light Systems oraz kosmetyki Devoted Creations. Przekonała nas świetna jakość i oferta, która zadowoli najwybredniejszych nawet Klientów.

To tyle jeśli chodzi o solaria. W przypadku sprzętu kosmetycznego, wellness & spa tu także udało nam się stworzyć ofertę różnorodną, opartą o sprzęt wiodących światowych liderów. W naszej ofercie można znaleźć leżanki i fotele kosmetyczne, kapsuły, stoły do masażu, aparaty i urządzenia kosmetyczne oraz medycyny estetycznej, urządzenia i wyposażenie części manicure i pedicure oraz wiele innych. Sprzęt który oferuje Studio Cosme Sun to dziś absolutny top, o czym może świadczyć lista miejsc w których te urządzenia na co dzień pracują i zdobywają zaufanie kolejnych klientów.

Zawsze stawiamy na rzetelną i długotrwałą współpracę – mówi Andrzej Modrzejowski. Nasze dotychczasowe doświadczenie i ilość zawieranych rokrocznie umów świadczy, że to dobry kierunek.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i do odwiedzin naszego biura we Wrocławiu.

Comments are closed.