DERMALIFE SPA JET 3G

 

Kapsuła Dermalife SPA JET™ 3G to absolutny lider sprzedaży wśród tego typu urządzeń na świecie! Rozwiązanie to zdobyło rzesze zwolenników, swoją jakość i niezawodność potwierdzając licznymi nagrodami i tytułami przyznawanymi na światowych i krajowych targach i w organizowanych konkursach, warto chociażby wspomnieć Złoty Medal Targów Poznańskich oraz tytuł PERFECT LINE 2009 SPA BUSINESS.

Dermalife SPA JET™ 3G wyróżnia się niezwykle bogatym wyposażeniem, łącząc w sobie zadania typowej sauny na podczerwień, sauny parowej, jednocześnie oferując dodatkowe usługi w postaci koloroterapii, muzykoterapii, aromaterapii, masażu wibracyjnego oraz szerokiej oferty masaży wodnych w postaci prysznicy Vichy i szkockich, mgiełki wodnej z preparatami witaminowymi oraz biczy wodnych tylnej części ciała. W kapsule możemy skorzystać z oferty jednego z 10 wbudowanych programów, który możemy wybrać jednym naciśnięciem przycisku lub utworzyć własny program, dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.

 

Dermalife SPA JET™ 3G z systemem Hydrofusion składająca się z 20 głowic zapewnia wyjątkowy i orzeźwiający prysznic spa. Jako jedyna posiada bicze wodne na ramiona, kręgosłup, pośladki, zewnętrzne strony ud i łydki. Kapsuła posiada mikser termostatyczny, zapewniający utrzymanie stałej temperatury wody i SpeedClean®, opatentowany system przeciwkamieniowy, zapewniający sprawność i niezawodność urządzenia. Klienci będą zachwyceni fabrycznie zaprogramowanym masażem oraz funkcją emisji aromatu. System kolorowych świateł LED wzmaga doznania jakie oferuje Dermalife SPA JET™ 3G. Kapsuła Dermalife wyposażona jest w produkty firmy Grohe® Water Technology, światowego lidera w branży nowoczesnych, wysokiej jakości urządzeń i systemów sanitarnych. Kapsuły Dermalife jako jedyne na rynku mogą zaoferować tak szeroką leżankę, która pozwala na łatwy dostęp z obu stron, jednocześnie zapewniając pełną swobodę klienta podczas zabiegu. Dermalife SPA JET™ 3G posiada ponadto w pełni regulowane dysze, które poddają masażowi każdy centymetr ciała klienta. Gwarantem jakości i doskonałości tych urządzeń jest wykorzystanie doświadczenia lidera na rynku spa – amerykańskiej firmy Sybaritic, która jest światowym pionierem w technologii kapsuł spa, a jej modele z linii Dermalife stanowią niedościgniony wzór, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane produktom tej firmy.

 

Dermalife SPA JET™ 3G oferuje następujące funkcje: sauna na podczerwień, sauna parowa, regulowany masaż wibracyjny, światłoterapia LED 6 kolorów, automatyczna aromaterapia, prysznic Vichy, bicze szkockie – 10 dysz, masaż strumieniami wody – 10 dysz w podstawie i 2 dysze na stopy, system rozpylania minerałów i witamin tzw. deszcz tropikalny – 2 dysze, nawiew na twarz, przeszklona pokrywa, panel sterowania, kolorowy ekran LCD, zestaw 10 gotowych programów + 1 własny, prysznic ręczny – 2 tryby pracy, głośniki i gniazdo słuchawkowe, podłączenie pod IPoda i DVD.

 

OXYOASIS – NOWE MOŻLIWOŚCI! Generator tlenu Oxyoasis amerykańskiej firmy Sybaritic to źródło nowych interesujących zabiegów dla twojego SPA. Rozszerz paletę zabiegów, zwiększając przy tym zyskowność swojego salonu oraz zadowolenie swoich klientów. Dokupując generator tlenu Oxyoasis do jednej z kapsuł Dermalife (SPA OCEANA™3G lub SPA JET™ 3G) zyskujesz możliwość włączenia szeroko pojętych zabiegów tlenoterapii do oferty zabiegów w kapsule. W tym wypadku tlen może być emitowany do wnętrza kapsuły przyspieszając efekty odchudzające oraz regenerujące w zabiegach na ciało, a także może być napylany w obszarze twarzy lub dostarczany bezpośrednio do układu oddechowego za pomocą maski tlenowej lub jednorazowych przewodów. Oxyoasis oferuje specjalny rodzaj „pistoletu” w którym przygotowujesz zindywidualizowaną do potrzeb klienta mieszankę aktywnego serum z czystym tlenem, która jest następnie rozpylana na twarz w postaci sprayu. Aktywne składniki wraz z cząsteczkami tlenu są absorbowane przez skórę walcząc z jej wszelkimi niedoskonałościami. Możesz dokupić także Oxyoasis jako niezależne wyposażenie gabinetu kosmetycznego.  

Comments are closed.