AROSHA TEMPTATION

RED CIOK

Bandaż na bazie czekolady i papryki chilli, zabiegi stymulujące i modelujące. Zawiera ekstrakt z owsa i caobraminę, pochodną kakao, bogatą w kofeinę, która stymuluje uwalnianie się beta-endorfin i ma działanie lipolityczne. Krem na bazie wanilii, ekstraktu z owsa i mięty pieprzowej Vanilla Fresh Cream – odświeżający i łagodzący.

 

HONEY SWEET

Bandaż na bazie miodu i protein mleka, działa odżywczo i nawilżająco. Krem Honey Sweet Cream o tych samych właściwościach co bandaż.

 

COFFEE CEL

Linia kosmetyków przenaczona do zwalczania i zapobiegania powstawaniu cellulitu. Dzięki połączeniu kawy i guarany uzyskujemy lepsze dokrwienie i przyspieszenie spalania tkanki tluszczowej. Działa na zlokalizowane komórki tłuszczowe i cellulit. Krem Vanilla Coffee o tych samych właściwościach co bandaż.

 

AQUA DRAIN

Bandaż nasączony jest naturalnymi składnikami – solą z morza Martwego (bogata w wapń, potas, magnez, jod i brom). Remineralizuje, w efekcie drenażu skóra jest dotleniona, odzyskuje naturalny blask. Kolejny składnik kwas mlekowy jest naturalnym składnikiem nawilżającym, przywraca naturalny poziom pH., ma też właściwości hydroskopijne – “wyłapuje wodę” z otoczenia oraz wiąże ją w naskórku. Bandaże, wykonane z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami; każda porcja przeznaczona na zabieg jest oddzielnie pakowana. Opakowanie zawiera 20 bandaży o długości 9 m – do pojedynczego zabiegu korzystamy 2 bandaże.

Comments are closed.