AROSHA CLASSIC

 

B-NATURAL

Nowa seria kosmetyków do zastosowania na biust i ciało. Działająca nawilżająco, przeciwzmarszczkowo i przeciwstarzeniowo. Program składa się z peelingu Body Scrub, bandaży B-Natural, kremu B-Natural, serum i preparatu do pielęgnacji w domu.

 

CRIO-TONIC

Zabieg ujędrniający o silnym działaniu napinającym, dzięki działaniu aktywnych składników takich jak: kwas hialuronowy – ma zdolność wiązania wody. Wykorzystywany głównie w preparatach przeznaczonych dla cery suchej i zniszczonej. N.M.F. z ang. Naturalny Współczynnik Hydratacji składający się z mieszaniny aminokwasów, mocznika, soli mineralnych, cukrów itp. o działaniu hydratacyjnym tonizującym. Wyciąg z żeń-szeń – działa ujędrniająco i stymulująco. Program składa się z peelingu Body Scrub, bandaży Crio-Tonic, kremu Crio-Tonic, serum i preparatu do pielęgnacji w domu.

 

SLIM-CEL

Zabieg wyszczuplający SLIM-CEL pozwala uzyskać i utrzymać wymarzoną sylwetkę poprzez kombinację efektywnych składników: kofeina stymuluje lipolizę, działa wyszczuplająco. Ekstrakt z guarany aktywuje mechanizmy związane z rozbiciem komórek tłuszczowych. Escyna – aktywny składnik nasion kasztanowca zwykłego, chroni naczynia, doda lekkości zmęczonym nogom. Program składa się z peelingu Body Scrub, bandaży Slim-Cel, kremu Slim-Cel, serum i preparatu do pielęgnacji w domu.

 

CEL-TERM

Zabieg na cellulit CEL-TERM to specjalny sposób bandażowania o działaniu antycellulitowym, z zastosowaniem aktywnych składników: KOFEINA umożliwia spalanie kwasów tłuszczowych, poprzez pobudzanie procesu lipolizy. Wąkrotka azjatycka wspomaga odbudowę kolagenu. Wyciąg z algi brunatnej o silnych właściwościach rozbijających cząsteczki tłuszczu. Program składa się z peelingu Body Scrub, bandaży Cel-Term, kremu Cel-Term, serum i preparatu do pielęgnacji w domu.

Comments are closed.