Tower pureEnergy

 

megaSun Tower pureEnergy – stworzony by być gwiazdą!

 

Trudno znaleźć idealne rozwiązanie gdy do głosu dochodzą emocje, a tak naprawdę należałoby się kierować zdrowym rozsądkiem. Jakże piękne są momenty, gdy serce i rozsądek kroczy w jednej linii, ramię w ramie. Marzenie? Bajka? Nie!!! Teraz to rzeczywistość, rzeczywistość ze znakiem megaSun. Jak to możliwe? Odpowiedź jest bardzo prosta… pureEnergy. Solarium, kabina… nie, te określenia nie psują. pureEnergy to doskonałość i to doskonałość dostępna teraz dla Ciebie, a raczej przede wszystkim dla Ciebie. Nowe solarium megaSun to idealny materiał na prawdziwe centrum, najprawdziwsze serce każdego profesjonalnego salonu. Design, fascynująca i innowacyjna technika, zapierająca dech w piersi moc to tylko niektóre spośród rozlicznych atutów tej nowej kabiny.

Tak jak napisano wcześniej: serce i zdrowy rozsądek. Spróbujmy więc zacząć od wrażeń czysto estetycznych, towarzyszących podróży do wnętrza tego urządzenia. pureEnergy szokuje, zachwyca, wprawia w podziw, przyciąga prostą, niezwykle ergonomiczną linią. Trudno przejść obok tej kabiny, by chociaż na kilka chwil nie poddać się jej urokowi. Zaskakująco prosta linia urządzenia, nie szokuje z całą pewnością ekstrawagancją, lecz poraża funkcjonalnością i doskonałą precyzją wykonania. Idealnie wpisane i podkreślone w odpowiedni sposób detale, tworzą jednolitą, harmonijną bryłę. pureEnergy to nie monumentalny posąg. Jej kształt, zastosowane materiały tworzą wrażanie lekkiej i jednocześnie niezwykle trwałej konstrukcji. To właśnie przede wszystkim wyróżnia tę kabinę spośród innych dostępnych na rynku. Jednak to porażające wrażenie nie kończy się wraz z momentem, gdy będąc w środku zamykamy za sobą drzwi. Po włączeniu się lamp to wrażenie uderza w nas ze zdwojoną siłą. Można by powiedzieć, że jest wprost proporcjonalne do niezwykle wydajnego, innowacyjnego systemu chłodzenia. Co jest najprzyjemniejsze gdy nasze ciało zalewa żar? Z całą pewnością to ożywczy, zimny zefirek, a gdy jeszcze dodatkowo połączone jest z letnim ciepłym deszczem to wtedy… RAJ znajduje się na wyciągnięcie dłoni. Jak jest w pureEnergy? Tu sytuacja przypomina z całą pewnością megaRaj. Chłodny nawiew na opalające się ciało i nieziemska wręcz bryza tworzą niezapomniany klimat. Doskonałe, cudowne, niezwykłe – takie słowa najczęściej padają z ust osób, które jeszcze przed sekundą korzystali z dobrodziejstw opalania w pureEnergy megaSun. Chciałoby się więcej i więcej. To z całą pewnością będzie… przepraszam to jest HIT 2005 w segmencie kabin opalających. O wrażeniach nazwijmy to duchowo-sercowych można by pisać naprawdę bardzo długo, tym bardziej, że ta kabina powoduje, wręcz mrowienie na samą myśl o przeżytym przed chwilą seansie opalającym.

Zejdźmy jednak na ziemię i skupmy się bardziej na technicznych, bardziej zdrowo-rozsądkowych doznaniach.

Nowy ekskluzywny design ze swoją atrakcyjną linią wciętą w talii spełnia szczególnie wysokie oczekiwania. Warto zwrócić uwagę na wiele elementów składowych tego urządzenia. Na wstępie warto zatrzymać się na moment i z uwagą przyjrzeć się materiałom z których to solarium wykonano, wysokiej jakości aluminium i tworzywa sztuczne ze szlachetnie błyszczącą powierzchnią współgrają rewelacyjnie. Odpowiednio dobrane i dopasowane elementy optyczne dodatkowo podkreślają specjalnie podświetlany centralny, trójwymiarowy fragment obudowy na przedzie urządzenia, podobnie jak owalny chromowany reflektor na suficie.

Oczywiście nie sposób nie zauważyć rozwiązania, które staje się powoli znakiem charakterystycznym wszystkich urządzeń megaSun, a mianowicie kwestia sterowania i rozwiązań tu zastosowanych, zarówno od strony technicznej, jak i czysto wizualnej. Szklany display touchTronic obsługiwany jest niezwykle łatwo, bardzo czytelny i jest w pełni niezawodny. Do tego jest idealnie położony, nie centralnie nad twarzą ale z boku, łatwo dostępny dla każdego klienta.

We wnętrzu za szlachetne podświetlenie odpowiada elegancka lampka z kloszem z przydymionego akrylu i nowoczesną świetlówką Power. Także o dobre samopoczucie klienta nowe urządzenie dba w sposób niepowtarzalny. Po raz pierwszy mamy tu wyposażenie w postaci ACS i bodyCool. bodyCool to nowoczesny, innowacyjny system wentylacji z czterema oddzielnymi nawiewami. Powoduje niewiarygodne uderzenie świeżości, zapewnia efektywny nawiew na ciało podczas opalania. Technika ACS zaś to inteligentny system sterujący stopniem intensywności odprowadzenia powietrza w zależności od temperatury pomieszczenia. Dzięki temu redukowany jest także poziom szumów. Na oczątku seansu opalającego system ten dba o stopniowe podwyższeni poziomu chłodzenia, a po zakończeniu wygasza stopniowo lampy opalające i funkcję wietrzenia. Powietrze do chłodzenia ciała wpływa poprzez specjalnie uformowane wloty i opływa ciało klienta. Dzięki jedynej w swoim rodzaju formie szczelin wlotowych nie musimy obawiać się ciekawskich spojrzeń!

 

 

Jako opcje w megaSun Tower pureEnergy możemy mieć do dyspozycji: aquaCool (niezwykle modna mgiełka wodna tworzona za pomocą specjalnych dysz), megaVoice (tzw. prowadzenie głosowe podczas opalania, informuje o wszystkich funkcjach solarium) i mp3-Sound-Box (najwyższej klasy system muzyczny wyposażony w mp3) . Od maja 2005 nowa kabina jest dodatkowo z boku wyposażona w centralny wyrzut ciepłego powietrza – dla bezproblemowego wyprowadzenia powietrza, także przy niskich sufitach.

Kabiny megaSun pureEnergy dostępne są w dwóch wariantach: megaSun Tower T200 pureEnergy i megaSun Tower T230 pureEnergy. Obie kabiny wyposażone są w 52 lampy odpowiednio o mocy 180 i 230W (lampy 180W megasun XXL Ultra Power R Longlife lub megaSun T230 pureEnergy R Longlife).

Dzięki swoim kompaktowym wymiarom 1.360 x 1.205 x 2.325 mm przy zamknięciu i 1.360 x 1.820 x 2.325 mm przy otwarciu, nowa kabina jest idealnym wyjściem wszędzie tam, gdzie są ograniczone powierzchnie. Rozsądny podział posiadanej powierzchni z lub bez przebieralni – szczególnie dla studiów fitness, studiów solaryjnych i hoteli.

Reasumując: nowa kabina megaSun zniewala umysł i ciało. Doskonały, harmonijny design z całą pewnością wyróżnia tę kabinę spośród innych dostępnych na rynku. Doskonała wentylacja i moc opalania stwarzają tak doskonały komfort podczas opalania, że trudno go opisać słowami. Warto przeżyć tę przygodę, warto opalać się w tej nowej kabinie, aby móc w pełni przekonania powiedzieć: ciało i umysł w jednym, moc i doskonała wentylacja w … megaSun pureEnergy.

Firma KBL Solarien AG nie tylko nie zwalnia tempa ale przez cały czas zaostrza kryteria i wyznacza coraz to nowe kierunki rozwoju dla panujące w całej branży solaryjnej. Każde urządzenie schodzące z taśmy produkcyjnej i oznaczone znakiem megaSun to produkt najwyższej klasy. Każde urządzenie naszpikowane jest najnowocześniejszą technologią, często z wykorzystaniem wręcz kosmicznych technologii, a wszystko to ma służyć tylko jednemu – zadowoleniu wszystkich klientów. Nie tylko tych którzy kupują te solaria, ale przede wszystkim tych którzy z nich korzystają. Tę wyjątkową dbałość, troskę o bezpieczeństwo widać na każdym kroku, czego dowodem jest właśnie ostatnie, najnowszy model wyprodukowany przez KBL Solarien AG, a mianowicie model pureEnergy.

 

 

Wyposażenie standardowe: 

ACS – Inteligentna technika steruje w zależności od temperatury pomieszczenia stopniem intensywności odprowadzania powietrza, a tym samym poziomem szumów. Na początku opalania ACS dba o stopniowe podwyższenie poziomu chłodzenia, a po zakończeniu opalania wygasza stopniowo lampy opalające i funkcje wietrzenia. Czysty relaks od początku do końca.)

fs – Four season – zmiana barw w jednym solarium

x-traTan – Nowoczesne, wysokociśnieniowe lampy dają wyjątkową intensywność opalania. Zawsze wysokiej jakości opalanie w obszarze ramion i barków – wyjątkowo równomierne, wyjątkowo intensywne.

 

 

bodyCool – Nowoczesny, innowacyjny system wentylacji z czterema oddzielnymi nawiewami. Powoduje niewiarygodne uderzenie świeżości, zapewnia efektywny nawiew na ciało podczas opalania.

 

 

Opcje: 

fs – Four season – zmiana barw w jednym solarium

aquaCool – To mgiełka wodna tworzona przy pomocy dwóch specjalnych dysz, na których nie powstają absolutnie żadne krople. Delikatna mgiełka wodna wytwarzana jest w górnej części urządzenia: odświeża i jednocześnie rewitalizuje.

vibraNano

easyCare

 

Pakiety:

SOUND PAKIET = mp3-sound-box + megaVoice + musicVibration + Audi-access

 

Dane techniczne

 

megaSun pureEnergy T200 megaSun pureEnergy T 230
Lampy góra 52 x 200 52 x 230
Opalacze ramion i barków 2 x 250 2 x 250
Moc (W) 10.500 12.300
Zabezpieczenie 25
Średnica wyrzut gorącego powietrza 300
Przepływ powietrza w m3/h 2.250
Wymiary Zamknięte bez komina: 1.363mm x 1.270mm x 2.326mm (szerokość x głębokość x wysokość)

Zamknięte z kominem: 1.363mm x 1.570mm x 2.326mm (szerokość x głębokość x wysokość)

Otwarte bez komina: 1.363mm x 1.870mm x 2.326mm (szerokość x głębokość x wysokość)
Otwarte z kominem: 1.363mm x 2.184mm x 2.326mm (szerokość x głębokość x wysokość)

Comments are closed.